Social Authorization (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Weight
jv: Urutan

en: Save
jv: Simpen

en: Top
jv: Ndhuwur

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Advanced
jv: Mahir

en: Basic
jv: Dasar

en: Interface
jv: Polatan
