Social Authorization (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Weight
ka: წონა

en: Top
ka: ზედა

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Interface
ka: ინტერფეისი
