Social Authorization (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Top
km: កំពូល

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Bottom
km: បាត

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: Interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់
