Social Authorization (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Top
ku: سەرەوە

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Basic
ku: سەرەتایی

en: Interface
ku: ڕووکار
