Social Authorization (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Save
lt: Saugoti

en: Top
lt: Viršus

en: User ID
lt: Nario ID

en: Bottom
lt: Apačia

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Interface
lt: Sąsaja
