Social Authorization (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: User registration form
lv: Lietotāja reģistrācijas forma

en: Weight
lv: Svars

en: Save
lv: Saglabāt

en: Top
lv: Augša

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Bottom
lv: Apakša

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Basic
lv: Pamata

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Field mapping
lv: Lauka attiecinājums

en: Interface
lv: Interfeiss
