Social Authorization (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Interface
my: အသွင်အပြင်
