Social Authorization (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: User login form
ne: प्रयोगकर्ता लग-ईन फर्म

en: User registration form
ne: प्रयोगकर्ता दर्ता फर्म

en: Weight
ne: वजन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Top
ne: माथि

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Basic
ne: सामान्य

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला
