Social Authorization (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: User login form
pl: Formularz logowania użytkownika

en: User registration form
pl: Formularz rejestracji użytkownika

en: Weight
pl: Waga

en: Save
pl: Zapisz

en: Top
pl: Góra strony

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Basic
pl: Podstawowe

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Field mapping
pl: Mapowanie pola

en: Interface
pl: Interfejs

en: App ID
pl: ID aplikacji

en: App Secret
pl: Sekretne hasło dla aplikacji
