Social Authorization (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: User login form
pt: Formulário de login do utilizador

en: User registration form
pt: Formulário de registo do utilizador

en: Weight
pt: Peso

en: Save
pt: Guardar

en: Top
pt: Topo

en: User ID
pt: ID de utilizador

en: Bottom
pt: Baixo

en: Advanced
pt: Avançado

en: Basic
pt: Básico

en: First name
pt: Primeiro nome

en: Last name
pt: Apelido

en: Provider
pt: Fornecedor

en: Notifications
pt: Notificações

en: Field mapping
pt: Mapear campo
