Social Authorization (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: User login form
ro: Formular de logare

en: Weight
ro: Greutate

en: Save
ro: Salvare

en: Top
ro: Sus

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Advanced
ro: Avansat

en: Basic
ro: Simplu

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: Provider
ro: Furnizor

en: Notifications
ro: Notificări

en: Interface
ro: Interfaţă
