Social Authorization (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: User login form
ru: Форма входа на сайт

en: User registration form
ru: Форма регистрации пользователя

en: Weight
ru: Вес

en: Save
ru: Сохранить

en: Top
ru: Вверху

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Bottom
ru: Снизу

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Basic
ru: Основное

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: Provider
ru: Поставщик

en: Notifications
ru: Уведомления

en: Field mapping
ru: Соответствие полей

en: Providers
ru: Поставщики

en: Interface
ru: Интерфейс
