Social Authorization (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: User registration form
sk: Formulár pre registráciu používateľa

en: Weight
sk: Váha

en: Save
sk: Uložiť

en: Top
sk: Navrch

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Basic
sk: Základné

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Field mapping
sk: Mapovanie polí

en: Interface
sk: Rozhranie
