Social Authorization (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Save
sl: Shrani

en: Top
sl: Na vrhu

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Basic
sl: Osnovno
