Social Authorization (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Weight
ta: எடை

en: Save
ta: சேமி

en: Top
ta: மேல்

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Basic
ta: அடிப்படை

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: Interface
ta: இடைமுகம்
