Social Authorization (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Weight
te: భారం

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Top
te: పైన

en: User ID
te: వాడుకరి ID
