Social Authorization (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: User login form
uk: Форма входу на сайт

en: User registration form
uk: Форма реєстрації користувача

en: Weight
uk: Вага

en: Save
uk: Зберегти

en: Top
uk: Зверху

en: User ID
uk: ID користувача

en: Bottom
uk: Знизу

en: Advanced
uk: Розширені

en: Basic
uk: Основні

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Provider
uk: Постачальник

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Field mapping
uk: Відповідність полів

en: Twitter
uk: Твітер

en: Providers
uk: Провайдери

en: Interface
uk: Інтерфейс

en: App ID
uk: Ідентифікатор програми
