Social Authorization (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: User login form
vi: Form đăng nhập

en: User registration form
vi: Form đăng ký tài khoản

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Save
vi: Lưu

en: Top
vi: Đầu

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Bottom
vi: Cuối

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Basic
vi: Cơ bản

en: First name
vi: Tên

en: Last name
vi: Họ

en: Provider
vi: Nhà cung cấp

en: Notifications
vi: Thông báo

en: Interface
vi: Giao diện
