Social Share (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Operations
cs: Operace

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Weight
cs: Váha

en: Image
cs: Obrázek

en: Name
cs: Jméno

en: Node types
cs: Typy obsahu

en: Save Changes
cs: Změny uloženy
