Social Share (7.x-2.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ
