Social Share (7.x-2.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Description
hi: उल्लेख

en: Weight
hi: मान

en: Image
hi: चित्र

en: Name
hi: नाम

en: URL
hi: यूआरएल

en: Node types
hi: नोड प्रकार

en: Save Changes
hi: परिवर्तनों को सुरक्षित करें

en: Facebook
hi: फेसबुक
