Social Share (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Operations
uk: Операції

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: Weight
uk: Вага

en: Image
uk: Зображення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: URL
uk: URL-адреса

en: Node types
uk: Типи матеріалів

en: Display Format
uk: Формат виводу матеріалів

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: Twitter
uk: Твітер

en: Network
uk: Мережа

en: Replacements
uk: Замінники

en: Google Plus
uk: Google +
