Social Share (7.x-2.1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Operations
be: Аперацыі

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Weight
be: Вага

en: Image
be: Малюнак

en: Name
be: Імя

en: URL
be: Спасылка

en: Save Changes
be: Захаваць змены
