Social Share (7.x-2.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Weight
bs: Težina

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime
