Social Share (7.x-2.1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Operations
gl: Operacións

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Weight
gl: Peso

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: Node types
gl: Tipos de nodo

en: Save Changes
gl: Gardar os Cambios
