Social Share (7.x-2.1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Weight
hr: Težina

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: Save Changes
hr: Spremi promjene

en: Replacements
hr: Zamjene
