Social Share (7.x-2.1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save Changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ
