Social Share (7.x-2.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Weight
pl: Waga

en: Image
pl: Obraz

en: Name
pl: Nazwa

en: Node types
pl: Rodzaje zawartości

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany
