Social Share (7.x-2.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: URL
am: ዩአርኤል
