Social Share (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad
