Social Share (7.x-2.1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عمل ها

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Weight
fa: وزن

en: Image
fa: تصویر

en: Name
fa: نام

en: URL
fa: نشانی

en: Node types
fa: انواع گره
