Social Share (7.x-2.1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Weight
ro: Greutate

en: Image
ro: Imagine

en: Name
ro: Nume

en: Node types
ro: Tipuri de noduri

en: Save Changes
ro: Salvare Modificări

en: Network
ro: Rețea
