Open Social (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Count
nl: Aantal

en: Display all items
nl: Alle items weergeven

en: Facebook App ID
nl: Facebook app-ID

en: Social
nl: Sociaal

en: Twitter Settings
nl: Twitter-instellingen
