Social Connect (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: view
bn: প্রদর্শন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Medium
bn: মাঝারি
