Social Connect (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: view
eo: rigardi

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Medium
eo: Medio

en: Error saving user account.
eo: Eraro konservante uzantokonton.

en: The field has been updated.
eo: La kampo estas ĝisdatigita.
