Social Connect (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: view
fr: voir

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: edit
fr: modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: Small
fr: Petit

en: Large
fr: Grand

en: Profile field
fr: Champ du profil

en: Medium
fr: Moyen

en: Source field
fr: Champ source

en: Error saving user account.
fr: Erreur à la sauvegarde du compte utilisateur.

en: Field mapping
fr: Correspondance de champ

en: Authorization
fr: Autorisation

en: The field has been updated.
fr: Le champ a été mis à jour.

en: Settings page
fr: Paramètres de la page

en: Facebook settings
fr: Paramètres de Facebook
