Social Connect (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: view
he: צפיה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Medium
he: בינוני

en: Source field
he: שדה המקור

en: Error saving user account.
he: שגיאה בשמירת חשבון המשתמש.

en: Field mapping
he: מיפוי שדות

en: The field has been updated.
he: השדה עודכן.
