Social Connect (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: view
ja: ビュー

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Profile field
ja: プロフィールフィールド

en: Medium
ja: 中程度

en: Error saving user account.
ja: ユーザーアカウントの保存中にエラーが発生しました。

en: Field mapping
ja: フィールドマッピング

en: Authorization
ja: 承認

en: The field has been updated.
ja: フィールドが更新されました。

en: Extra Large
ja: エキストララージ
