Social Connect (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Medium
mg: Antonony
