Social Connect (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: view
mr: दाखवा

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Error saving user account.
mr: खाते संरक्षित करण्यामध्ये तृटी आली

en: The field has been updated.
mr: येथे बदल करण्यात आलेला आहे.
