Social Connect (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Medium
my: အလယ်အလတ်
