Social Connect (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: view
nn: vis

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Error saving user account.
nn: Feil oppstod ved lagring av brukarkonto
