Social Connect (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: view
oc: veire

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Medium
oc: Mejan

en: Error saving user account.
oc: Error al salvament del compte d'utilizaire.

en: The field has been updated.
oc: Lo camp es estat mes a jorn.
