Social Connect (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: view
os: бакаст

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Save
os: Ныффысс
