Social Connect (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: view
pt: ver

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Salvar

en: Small
pt: Pequeno

en: Large
pt: Grande

en: Profile field
pt: Campo do Perfil

en: Medium
pt: Médio

en: Source field
pt: Campo de origem

en: Error saving user account.
pt: Erro ao gravar a conta do usuário.

en: Field mapping
pt: Mapeamento de campo

en: Authorization
pt: Autorização

en: The field has been updated.
pt: O campo foi atualizado.

en: Facebook settings
pt: Configurações do Facebook
