Social Connect (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: view
sq: shfaq

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Medium
sq: Mesatar

en: Error saving user account.
sq: Gabim gjatë ruajtjes së profilit të përdoruesit.

en: The field has been updated.
sq: Fusha u rifreskua.
