Social Connect (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: view
tr: görüntüle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Profile field
tr: Profil alanı

en: Medium
tr: Orta

en: Source field
tr: Kaynak alan

en: Error saving user account.
tr: Kullanıcı hesabı kaydedilirken bir hata oluştu.

en: Field mapping
tr: Alan eşleme

en: Authorization
tr: Yetkilendirme

en: The field has been updated.
tr: Alan güncellendi.
