Social Connect (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: view
ar: عرض

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Password
ar: كلمة المرور

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Profile field
ar: حقل الملف الشخصي

en: Medium
ar: متوسط

en: Create new account
ar: إنشاء حساب جديد

en: Error saving user account.
ar: خطأ أثناء حفظ حساب المستخدم.

en: The field has been updated.
ar: تم تحديث الحقل.
