Social Connect (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: view
be: глядзець

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Password
be: Пароль

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Medium
be: Сярэдні

en: Create new account
be: Стварыць новы рахунак

en: Error saving user account.
be: Не атрымалася захаваць акаўнт карыстальніка.

en: The field has been updated.
be: Поле абноўленае.
