Social Connect (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: view
bg: преглед

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Password
bg: Парола

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Medium
bg: Среда

en: Create new account
bg: Регистрирай се

en: Error saving user account.
bg: Създаване на нов потребителски акаунт

en: The field has been updated.
bg: Полето беше обновено
